Novinky

Poštovné ZDARMA!

Platíte neradi poštovné? My ano!  Proto jsme se rozhodli poštovné zrušit a neúčtovat. Nyní platíme poštovné my za vás. Nemusíte se ani bát, že bysme kvůli tomu zdražovali naše zboží! Ceny výrobků se to nedotkne a Vy můžete s radostí nakupovat bez poštovného! Prohlédněte si naše skladovky a využijte doručení do druhého dne. Přidejte se k více než 200 000 spokojeným zákazníkům.

Zboží mi nepřislo

Zboží je zasíláno přímo od prodejců, kteří prezentují na stránkách www.vsevakci.cz a je doručováno v inzerované orientační lhůtě 10 - 45 dní od odeslání objednávky prodejcem. Vyčkejte proto prosím na doručení. Tato dodací lhůta se může prodloužit vlivem svátků, prázdnin, Vánoc nebo vlivem poštovních služeb. Prodloužení dodací lhůty není v žádném případě porušením dodacích podmínek. Naše společnost není prodejce zboží a nemá vliv na průběh dodání. Z naší strany dokážeme prověřit, zda byla objednávka prodejcem expedována ale vzhledem k tomu, že je zboží zasíláno z Asie nebo Taiwanu, nedokážeme jakkoliv změnit lhůtu pro doručení. Berte proto lhůtu 10 - 45 dní jako orientační, nikoliv závaznou.

Platba na dobírku

Platba na dobírkou možná není. Zboží dodávají externí dodavatelé a výrobci, kteří zboží dodávají ze zahraničí. Díky tomu můžeme mít na veškeré zboží které nabízíme poštovné a dodání ZDARMA. Je však vždy nutné, ať je objednávka před předáním výrobcům a dodavatelům uhrazena.

Nejčastější dotazy
  • JE MOŽNÉ PLATIT NA DOBÍRKU?

Platba na dobírku možná není. Zboží je zasíláno přímo od výrobců a prodejců, proto není možná platba na dobírku.

 

  • ZBOŽÍ MI JEŠTĚ NEPŘIŠLO

Zboží je zasíláno přímo od prodejců, kteří prezentují na stránkách www.vsevakci.cz a je doručováno v inzerované orientační lhůtě 10 - 45 dní od odeslání objednávky prodejcem. Vyčkejte proto prosím na doručení. Tato dodací lhůta se může prodloužit vlivem svátků, prázdnin, Vánoc nebo vlivem poštovních služeb. Prodloužení dodací lhůty není v žádném případě porušením dodacích podmínek. Naše společnost není prodejce zboží a nemá vliv na průběh dodání. Z naší strany dokážeme prověřit, zda byla objednávka prodejcem expedována ale vzhledem k tomu, že je zboží zasíláno z Asie nebo Taiwanu, nedokážeme jakkoliv změnit lhůtu pro doručení. Berte proto lhůtu 10 - 45 dní jako orientační, nikoliv závaznou. Pokud není zákazníkovi zboží prodejcem doručeno chybou prodejce (neodesláním) nebo chybou doručovacích služeb ve lhůtě 90 dní od odeslání, má nárok zákazník na vrácení plné ceny za nedodané zboží.

 

  • PLATÍME POŠTOVNÉ?

Poštovné je na všechno zboží ZDARMA. Za poštovné a doručení u žádného pboží, které zakoupíte od prodejců na www.vsevakci.cz nic neplatíte.

 

  • PROČ MI PŘIŠLA JEN ČÁST OBJEDNÁVKY?

Pokud objednávka obsahuje více druhů zboží, můžou být jednotlivé položky dodány samostatně. Vyčkejte tedy na doručení všech zásilek, které mohou být doručeny každá samostatně a v jiný termín. Jednotlivé položky totiž můžou mít jiného prodejce.

 

  • ZAPLATIL JSEM OBJEDNÁVKU BANKOVNÍM PŘEVODEM A NA EMAIL JSEM OBDRŽEL URGENCI PLATBY?

Pokud platíte objednávku bankovním převodem tak čas zpracování a připsání platby k objednávce je 2 - 3 pracovní dny. O přijetí platby Vás budeme informovat.

 

  • POSLALA JSEM DOTAZ NA STAV OBJEDNÁVKY. KDY ODBRŽÍM ODPOVĚĎ?

Dotaz na stav objednávky zasíláme vždy jednotlivým prodejcům, kteří jsou ze zahraničí (Asie, Taiwan, Čína). Odpověď na dotaz zasíláme zákazníkům obratem po doručení odpovědi od daného prodejce, které je zpravidla ve lhůtě 2 - 3 pracovní dny. Vyčkejte prosím na naši odpověď. Na každý dotaz po ověření objednávky vždy odpovíme.

 

  • JSME PRODEJCE ZBOŽÍ?

Není. Naše společnost není prodejce zboží. Na stránkách www.vsevakci.cz prezentujeme nabídky přímo prodejců, kteří dodávají objednané zboží přímo na adresy zákazníků.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem